Froneri. Dinamisks, jauns un globāls saldējuma un saldētā ēdiena ražošanas kopuzņēmums.
2016. gada oktobrī Nestlé un R&R veiksmīgi prezentēja jaunu kopuzņēmuma zīmolu saldējuma, saldēta ēdiena un atdzesētu piena produktu sektorā. Šis zīmols ir Froneri.

Froneri apvieno Nestlé un R&R saldējuma aktivitātes Eiropā, Tuvajos Austrumos (izņemot Izraēlu), Argentīnā, Austrālijā, Brazīlijā, Filipīnās un Dienvidāfrikā. Tas tāpat ietver Nestlé Eiropas saldētās pārtikas biznesu (izņemot picas un mazumtirdzniecības saldēto pārtiku Itālijā), kā arī atdzesēto piena produktu biznesu Filipīnās.

Šodien Froneri darbojas vairāk kā 20 valstīs visā pasaulē, nodarbina apmēram 12,500 cilvēku, un mūsu centrālais birojs atrodas Lielbritānijā. Mūsu darbības priekšplānā Froneri vadības komanda integrē nepārspējamu nozares zināšanu apjomu un biznesa izveicību no visām Nestlé un R&R darbības sfērām, jo uzņēmuma Direktoru Padomi vada Luiss Cantarels /Luis Cantarell/, (bijušais Nestlé Izpildviceprezidents Eiropā, Tuvajos Austrumos un Ziemeļāfrikā), bet mūsu Izpilddirektors ir Ibrahims Najafi /Ibrahim Najafi/ (iepriekš R&R Izpilddirektors).

Musu Vesture

Froneri ir daudzu gadu pieredze saldējuma ražošanā pasaules mērogā. Iepazīstieties ar mūsu saldo stāstu.

skatīt vairāk »

Vērtības

Būt labākajam saldējuma un saldētās pārtikas uzņēmumam pasaulē mūsu patērētājiem, mūsu klientiem un mūsu darbiniekiem.

Paplašināt mūsu peļņu nesošo uzņēmējdarbību ar mūsu atzīto zīmolu palīdzību un mūsu pašu zīmola produktiem, sniedzot patērētājiem un klientiem īstu baudījumu.

skatīt vairāk »
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Vairāk Got it!