Communication for consumers

Paziņojums patērētājiem par pārtikas ražošanas drošību un dažu MILKA saldējumu produktu atsaukums

Iesniegšanai pēc pieprasījuma

Uzņēmums FRONERI Polska Sp. z o.o. . ir uzsācis atsevišķu saldējuma produktu atsaukšanu Polijas tirgū. Šī lēmuma iemesls ir etilēna oksīda (ETO) klātbūtne vienā no stabilizatoriem – koncentrācijā, kas neatbilst Eiropas Savienības noteikumos atļautajiem standartiem un ko piegādā mūsu piegādātājs.

Augu stabilizatori, ko izmanto FRONERI rūpnīcās Polijā, tiek piegādāti kā dažādu stabilizatoru maisījums, un tie mūsu saldējuma ražošanā tiek izmantoti ļoti mazos apjomos, tāpēc etilēna oksīda klātbūtne gatavos saldējuma produktos ir ļoti mazā daudzumā un pārtikas nekaitīguma risku iespējamība ir ļoti zema.

Tomēr šis fakts veicināja juridisko pretrunu attiecībā uz ES dalībvalstīs atļauto etilēna oksīda līmeni. Tāpēc mēs nolēmām veikt preventīvus pasākumus, atsaucot dažus produktus, kas satur apšaubāmo vielu, lai nodrošinātu augstāko iespējamo patērētāju aizsardzības līmeni.

TŠī produkta atsaukšana attiecas TIKAI uz atsevišķām MILKA saldējumu produktu partijām, kas uzskaitītas pielikumā/PDF dokumenta tabulā, kas atrodama www.froneri.lv. Mēs sadarbojamies ar vietējo Mielecas sanitāro inspekciju un mūsu klientiem, lai informētu mūsu patērētājus par produktu atsaukšanu no tirgus.

Vienlaikus mēs vēlamies apliecināt, ka šī situācija neattiecas uz visiem pārējiem šajā paziņojumā neminētajiem zīmoliem, produktiem, produktu kodu partijām, ko marķē un pārdod Froneri Polska Sp. z o.o.

Ja jums ir kādi jautājumi par atsauktajiem MILK saldējuma produktiem, lūgums sazināties ar mums, izmantojot kontaktu formu mūsu mājas lapā:

https://froneri.lv/kontakti/sudziba/

Mēs vēlamies uzsvērt, ka mūsu patērētāju veselība un drošība ir visaugstākā prioritāte. Intensīvi strādājam, lai nodrošinātu mūsu saldējuma atbilstību visaugstākajiem standartiem. Mēs no sirds atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Klientu serviss

FRONERI Polska Sp. z o.o.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Vairāk Got it!